Aras Kargo Mermerciler Şubesi

Aras Kargo Mermerciler Şubesi

Aras Kargo Mermerciler Şubesi, Aras Kargo Mermerciler Şubesi Telefon, Aras Kargo Mermerciler Şubesi Yorumlar, Aras Kargo Mermerciler Şubesi Iletişim, Aras Kargo Mermerciler Şubesi Fotoğraflar, Aras Kargo Mermerciler Şubesi Telefon Numarası, Aras Kargo Mermerciler Şubesi Adres, Aras Kargo Mermerciler Şubesi Harita.

Aras Kargo Mermerciler Şubesi Adres

Aras Kargo Mermerciler Şubesi Adresi:Beylikdüzü OSB Mermerciler Sanayi Sitesi 1 Cad. No: 6/B Beylikdüzü İstanbul, Turkiye’de bulunur.

Aras Kargo Mermerciler Şubesi Çalışma Saatleri:

Pazartesi – Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi: 09:30 – 13:00
Pazar: Каpalı

Daha Fazla Oku: Aras Kargo Lavinya Şubesi

Aras Kargo Mermerciler Şubesi Telefon

Aras Kargo Mermerciler Şubesine ulaşmak isterseniz şu telefon numarasından arıyabilir faydalı bilgi alabilirsiniz +90 549 776 78 08, +90 549 776 78 09.Bu numaradan cevap alamıyorsanız, lütfen müşteri hizmetlerini arayin: 444 25 52.

Aras Kargo Lavinya Şubesi Harita:


Harita üzerindeki – ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Diğer Açıklamalar

Aras Kargo Mermerciler Şubesi bildirişim bilgileriyle şubeye ulaşabilirsiniz.Aras Kargo Beylikdüzü Şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu biçimdedir;

İsim, Soy isimden yahut kargo takip numarası ile kargo takibi, kurye çağırarak adresten alım ve gönderim, gönderi teslim süresi öğrenme, şubeye giderek kargo teslim alma veya şubeden direk gönderim, kargo ücretlendirme bilgisi, şube mensubu şikayet veya öteki şikayetler, eksik, hasarlı ve öteki teslimat problemleri, adres, telefon güncelleme veya diğer kargo işlemlerini şube ile irtibata geçerek yaptırabilir, bilgi alabilirsiniz.

Aras Kargo toplu veya sürekli gönderiler için özel antak kalma yapmaktadır. Eğer devamlı olarak kargo gönderimi yapıyorsanız Aras Kargo şubesinden özel anlaşma yapabilmeniz mümkün. Özel anlaşmalar için şube müdürleri ile iletişim kurabilirsiniz.

Aras Kargo, Türkiye’de hizmet vermekte olan bir kargo şirketidir. 1979 senesinde Celal Aras tarafından kurulan Aras Dağıtım ve Pazarlama’nın ardından nakliyatta da 19sekiz9’da faaliyete başlayan şirket, Aras Kargo’nun da temellerini oluşturmuştur. Aras Kargo, bugün; 19 bölge müdürlüğü, 2sekiz transfer merkezi, 790 şube, 3000 araçlık filosu ve sekiz bin sekiz00 kişilik kadrosu ile, her ay yaklaşık 6 000 000 kişi, kurum ve kuruluşa hizmet sunan nakliyat kuruluşudur.

1994 senesinde sektörde öncelikle acentelik sistemine geçen Aras Kargo, aynı sene yurt dışı nakliyata başlayarak sınırlarını genişletmiştir. Firma tarafından Aras Kargo 2000 Projesi kapsamında, hatasız operasyonel işleyişe sahip olmak hedeflenmiştir.
2000 senesinde el terminallerinin kullanılmaya başlanmasıyla, teslimat bilgilerinin anında genel merkeze aktarılması sağlanmıştır.
2003 senesinde Aras Kargo, ilk konveyör sistemini Ankara Transfer Merkezinde faaliyete geçirmiştir. Aynı yıl %35 büyüyerek, Türkiye’nin önde gelen nakliyat kuruluşlarından Horoz Kargo’yu (bugün Fillo adı ile hizmet sunmaktadır) satın almıştır.

#aras kargo mermerciler istanbul şubesi nerede #aras kargo mermerciler istanbul şubesi iletişim #aras kargo mermerciler istanbul şubesi #aras kargo mermerciler istanbul şubesi adres #aras kargo mermerciler istanbul şubesi telefon.

#aras kargo mermerciler şubesi nerede #aras kargo mermerciler şubesi iletişim #aras kargo mermerciler şubesi #aras kargo mermerciler şubesi adres #aras kargo mermerciler şubesi telefon.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.