Yurtiçi Kargo Alba Şubesi

Yurtiçi Kargo Alba Şubesi

Yurtiçi Kargo Alba Şube ismiyle ,Orta Mah. Maltepe Cad. Ulubatli San. Sitesi No:21-25 Bayrampaşa/ İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Alba Şubesini (0212) 612 61 71 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Alba Şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 – 17:30 cumartesi ise 08:00 – 17:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Alba Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Alba müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Alba Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Alba Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Alba şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.