Yurtiçi Kargo Alemdağ Şubesi

Yurtiçi Kargo Alemdağ Şubesi

Yurtiçi Kargo Alemdağ Şube ismiyle ,Güngören Mah.Turgut Özal Bulvari No.28 Taşdelen Çekmeköy / İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Alemdağ Şubesini (0216) 484 79 65 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Alemdağ Şubesi çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 17:00 cumartesi ise 09:00 – 13:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Alemdağ Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Alemdağ müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Alemdağ Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Alemdağ Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Alemdağ şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.