Yurtiçi Kargo Beylikdüzü Şubesi

Yurtiçi Kargo Beylikdüzü Şubesi

Yurtiçi Kargo Beylikdüzü Şube ismiyle ,Büyükşehir Mah.Enver Adakan Cad. Güven Emlak Sitesi A-4 Blok No:2 / İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Beylikdüzü Şubesini (0212) 871 36 40 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Beylikdüzü Şubesi çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 17:00 cumartesi ise 09:00 – 13:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Beylikdüzü Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Beylikdüzü müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Beylikdüzü Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Beylikdüzü Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Beylikdüzü şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

1 Response

  1. İbrahim dedi ki:

    Gönderi kodu: 171574433887
    Bölge no: EA433887
    Varış yeri. Zekeriya köy.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.