Yurtiçi Kargo Çekmeköy Şubesi

Yurtiçi Kargo Çekmeköy Şubesi

Yurtiçi Kargo Çekmeköy Şube ismiyle ,Merkez Mah. Çavuşbaşi Cad. Ayfer Sk. Haber Plaza No:4/A Çekmeköy / Ümraniye/ / İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Çekmeköy Şubesini (0216) 641 93 62 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Çekmeköy Şubesi çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 17:00 cumartesi ise 09:00 – 13:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Çekmeköy Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Çekmeköy müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Çekmeköy Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Çekmeköy Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Çekmeköy şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.