Yurtiçi Kargo Maslak Şubesi

 • Yurtiçi Kargo Maslak Şubesi; kargo şube adı, telefon ,faks , adres , müşteri hizmetleri ,harita , çalışma saatleri, internet sitesi, fiyat hesaplama ve e-posta adresi ile tüm bilgilere kargosube.org ta bulabilirsiniz.

 • Şube İsmi: Yurtiçi Kargo Maslak Şubesi
 • Telefon Numarası: -
 • Adres: Maslak Mahallesi Ahi Evran Caddesi No:7e Nazmi Akbaci Ticaret Merkezi D Blok
  İstanbul / Sariyer
 • Web Sitesi Adresi: http://www.yurticikargo.com/
 • Çalışma Saatleri:
  Pazartesi: 09.00-17.00
  Salı: 09.00-17.00
  Çarşamba: 09.00-17.00
  Perşembe: 09.00-17.00
  Cuma: 09.00-17.00
  Cumartesi: 09.00-13.00
  Pazar: Каpalı
 • Е-posta Adresi: -
 • Gönderi Takibi: Yurtiçi Kargo Takibi için Tıklayın
 • Fiyat Hesaplama: Yurtiçi Kargo Gönderme Ücreti Hesaplama
 • Kargo Hakkında: "Söz Verdiğimiz Gibi" sloganından hareketle dünyanın her yerine gönderi yapabilen ilk Türk kargo şirketi Yurtiçi Kargo; 1982 yılından beri ülkemizi hızlı, kaliteli, güvenilir ve teknolojik kargo hizmeti kavramıyla tanıştırdı. 1997 yılından bu güne Uluslararası taşıma Birlikleri Federasyonu`nun (FIATA) da üyesi olan Yurtiçi Kargo, zamanımızda 19 Bölge Müdürlüğü, 30 Aktarma Merkezi, 795’den çok şubesi, 14.000’den fazla çalışanı ve 3000 araç filosu ile memleketimiz`nin 81 ilinde ve şimal Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde öncü kargo şirketi olma özelliğini sürdürmektedir.
 • Harita:

Yurtiçi Kargo Maslak Şubesi

Yurtiçi Kargo Maslak Şubesi sizlere her zaman , Maslak Mahallesi Ahi Evran Caddesi No:7e Nazmi Akbaci Ticaret Merkezi D Blok Sariyer / İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Maslak Şubesi çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 17:00 Cumartesi ise 09:00 – 13:00 saatleri arasındadır.

Yurtiçi Kargo Maslak Şubesi müşteri hızmetlerine ulaşmak isterseniz 444 99 99 numarayı arayarak kargo hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Maslak Şubesini telefon numarasından çalışma saatleri içerisinde arayabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Maslak Şubesine fax numarasından fax gönderebilirsiniz.

Sitemizde mevcut olan Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

2 Comments

 1. Mois Derkazez

  Aşağıda yazılı faturanın benimle ilgisi yok. Ama telefon numarası bana ait. Sizinle telefonla görüşmek mümkün değil. Bu yanlışlığın ve benim telefon numaramın orada ne işi var? Bu konuda açıklamanızı beklerim.

  Reply
  1. ismail_land (Post author)

   Iyi Gunler Sayin Mois Derkazez heryerde sizin telefon numaraniz var tum sitelerde google amca da bile hemen ben duzeltiyorum kusura bakmayin sadece sizden ricam olucak diyer her siteden numaranizi sildirin. Saygilar iyi gunler dilerim

   Reply

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.