Yurtiçi Kargo Mega Center Şubesi

Yurtiçi Kargo Mega Center Şubesi

Yurtiçi Kargo Mega Center Şube ismiyle ,Kocatepe Mah. Yemişmeydani Sok. C Blok No:1/74 Bayrampaşa / İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Mega Center Şubesini (0212) 640 44 60 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Mega Center Şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:00 – 17:30 Cumartesi ise 08:00 – 17:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Mega Center Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Mega Center müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Mega Center Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Mega Center Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Mega Center şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.