Yurtiçi Kargo Bakırköy Şubesi

Yurtiçi Kargo Bakırköy Şubesi

Yurtiçi Kargo Bakırköy Şube ismiyle ,Kartaltepe Mahallesi Tayyareci Hayrettin Sokak No:14/1 Bakirköy/İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Yenibosna Şubesini (0212) 583 39 31 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Bakırköy Şubesi çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 17:00 cumartesi ise 09:00 – 13:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Bakırköy Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Bakırköy müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Bakırköy Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Bakırköy Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Bakırköy şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.