Yurtiçi Kargo-Yenibosna Şubesi

Yurtiçi Kargo-Yenibosna Şubesi

Yurtiçi Kargo Yenibosna Şube ismiyle ,Yenibosna Mah.Prof.Dr.M.Nevzat Pisak Cad. No:4/18a Bahçelievler/İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Yenibosna Şubesini (0212) 452 61 00 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Yenibosna Şubesi çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 17:00 cumartesi ise 09:00 – 13:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Yenibosna Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Yenibosna müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Yenibosna Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Yenibosna Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Yenibosna şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.