Yurtiçi Kargo Bakkalköy Şubesi

Yurtiçi Kargo Bakkalköy Şubesi

Yurtiçi Kargo Bakkalköy / Ataşehir Şube ismiyle ,İçerenköy Mah. Kayişdaği Cad. No:76 Bakkalköy / Ataşehir-İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Bakkalköy Şubesini (0216) 573 65 22 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Bakkalköy Şubesi çalışma saatleri Pazartesi – Perşembe 09:00 – 17:00 Cuma ve Cumartesi ise 09:00 – 13:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Bakkalköy Şubesinin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

ad, soyisim yeda kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri ve lojistik hususi çözümler, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir ve ya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir ya da adresten iletişime geçebilirsiniz. müşteri hizmetleri bu konular meselesi için sizlere telefonla yeda şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaklardır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim oluşturan kişiler için hususi anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçebilir, bilgi alabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.