Yurtiçi Kargo Kabataş Şubesi

Yurtiçi Kargo Kabataş Şubesi

Yurtiçi Kargo Kabataş Şube ismiyle ,Meclis Mebusan Cd. Çelebi Hamam Sk. No:12 Findikli / İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Kabataş Şubesini (0212) 251 26 66 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Kabataş Şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 – 17:00 cumartesi ise 09:00 – 17:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Kabataş Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Kabataş müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Kabataş Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Kabataş Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Kabataş şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.