Yurtiçi Kargo Beşiktaş Şubesi

Yurtiçi Kargo Beşiktaş Şubesi

Yurtiçi Kargo Beşiktaş Şube ismiyle ,Barbaros Bulvari No:73/A Petek Apt.Beşiktaş/İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Beşiktaş Şubesini (0212) 258 39 10 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Beşiktaş Şubesi çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 18:00 cumartesi ise 09:00 – 17:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Beşiktaş Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Beşiktaş müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Beşiktaş Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Beşiktaş Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Beşiktaş şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.