Yurtiçi Kargo Gayrettepe Şubesi

Yurtiçi Kargo Gayrettepe Şubesi

Yurtiçi Kargo Gayrettepe Şube ismiyle ,Gayrettepe Mahallesi Vefa Bayiri Sokak No:14a Beşiktaş / İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Gayrettepe Şubesini (0212) 267 02 73 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Gayrettepe Şubesi çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 17:00 cumartesi ise 09:00 – 13:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Gayrettepe Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Gayrettepe müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Gayrettepe Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Gayrettepe Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Gayrettepe şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.