Yurtiçi Kargo Beykent Şubesi

Yurtiçi Kargo Beykent Şubesi

Yurtiçi Kargo Beykent Şube ismiyle ,Cumhuriyet Mah. Firat Sok. No:1-6/23 Beykent Sanayi Sit. Keleş Plaza Arkasi Eylikdüzü/İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Beykent Şubesini (0212) 872 31 66 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Beykent Şubesi çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 18:00 cumartesi ise 09:00 – 17:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Beykent Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Beykent müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Beykent Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Beykent Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Beykent şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.