Yurtiçi Kargo Büyükçekmece Şubesi

Yurtiçi Kargo Büyükçekmece Şubesi

Yurtiçi Kargo Büyükçekmece Şube ismiyle ,Fatih Mah.Riza Küçükoğlupaşa Cad. No:32/A Büyükçekmece/İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Büyükçekmece Şubesini (0212) 881 61 93 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Büyükçekmece Şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 – 17:00 cumartesi ise 09:00 – 17:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Büyükçekmece Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Büyükçekmece müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Büyükçekmece Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Büyükçekmece Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Büyükçekmece şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.