Yurtiçi Kargo Giyimkent Şubesi

Yurtiçi Kargo Giyimkent Şubesi

Yurtiçi Kargo Giyimkent Şube ismiyle ,Oruç Reis Mah.Vadi Cad.No:96-98 Esenler/İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Giyimkent Şubesini (0212) 438 62 28 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Giyimkent Şubesi çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 18:00 cumartesi ise 09:00 – 17:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Giyimkent Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Giyimkent müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Giyimkent Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Giyimkent Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Giyimkent şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.