Yurtiçi Kargo Tekstilkent Şubesi

Yurtiçi Kargo Tekstilkent Şubesi

Yurtiçi Kargo Tekstilkent Şube ismiyle ,Oruçreis Mahallesi A11 Blok No:12 Tekstilkent Ticaret Merkezi Esenler / İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Tekstilkent Şubesini (0212) 429 01 75 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Tekstilkent Şubesi çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 17:00 cumartesi ise 09:00 – 13:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Tekstilkent Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Tekstilkent müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Tekstilkent Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Tekstilkent Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Tekstilkent şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.