Yurtiçi Kargo Kasimpaşa Şubesi

Yurtiçi Kargo Kasimpaşa Şubesi

Yurtiçi Kargo Kasimpaşa Şube ismiyle ,Camiikebir Mahallesi Kasimpaşa Tabakhane Sokak No:9a Beyoğlu / İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Kasimpaşa Şubesini (0212) 235 88 00 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Kasimpaşa Şubesi çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 18:00 cumartesi ise 09:00 – 17:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Kasimpaşa Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Kasimpaşa müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Kasimpaşa Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Kasimpaşa Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Kasimpaşa şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.