Yurtiçi Kargo Orkide Şubesi

Yurtiçi Kargo Orkide Şubesi

Yurtiçi Kargo Orkide/Ataşehir Şube ismiyle ,Kayışdağı Caddesi Parlar Cihan İş Merkezi Numara : 41 Küçükbakkalköy,Ataşehir, İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Orkide Şubesini (0216) 575 80 43 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Orkide Şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 – 17:30 cumartesi ise 08:00 – 17:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Orkide Şubesinin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Orkide Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Orkide Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi orkide şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısını tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.