Yurtiçi Kargo Örnek Şubesi

Yurtiçi Kargo Örnek Şubesi

Yurtiçi Kargo Örnek/Ataşehir Şube ismiyle ,Örnek Mahallesi, Ebrar Sk. No:56, 34704 Ataşehir/İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Örnek Şubesini (0216) 302 78 68 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Örnek Şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 – 17:30 cumartesi ise 08:00 – 17:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Örnek Şubesinin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Örnek Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Örnek Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi örnek şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

1 Response

  1. Merve dedi ki:

    bir kaç gündür kargo bekliyoruz.Hele sukur geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.