Yurtiçi Kargo Şişhane Şubesi

Yurtiçi Kargo Şişhane Şubesi

Yurtiçi Kargo Şişhane Şube ismiyle ,Okçumusa Cd. Tutsak Sok.Boysan Han No:4/B Şişhane/İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Şişhane Şubesini (0212) 250 76 94 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Şişhane Şubesi çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 17:00 cumartesi ise 09:00 – 13:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Şişhane Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Şişhane müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Şişhane Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Şişhane Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Şişhane şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.