Yurtiçi Kargo Okmeydani Şubesi

Yurtiçi Kargo Okmeydani Şubesi

Yurtiçi Kargo Okmeydani Şube ismiyle ,Mahmut Şevket Paşa Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No:3/A Okmeydani / İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Okmeydani Şubesini (0212) 235 84 48 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Okmeydani Şubesi çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 17:00 cumartesi ise 09:00 – 13:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Okmeydani Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Okmeydani müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Okmeydani Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Okmeydani Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Okmeydani şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

2 Responses

  1. safiye erkan dedi ki:

    Merhaba,

    Aradım ama şubeye ulaşamadım.

    Safiye Erkan 24833494614 adıma bir kargo gelmiş. Gönderici Aslı Uçar Sarıkaya, adresim değişti Çobançeşme mahallesi, sanayi caddesi Nish İstanbul D Blog 119 no, kat 10 bahçelievler istanbul adresine gönderebilir misiniz?

  2. Alya cengiz dedi ki:

    Kargom geldi Tesekur ederim 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.