Yurtiçi Kargo Veliefendi Şubesi

Yurtiçi Kargo Veliefendi Şubesi

Yurtiçi Kargo Veliefendi Şube ismiyle ,Sakizağaci Mah. İstanbul Cad. No:126/A Bakirköy/İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Veliefendi Şubesini (0212) 570 63 09 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Veliefendi Şubesi çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 17:00 cumartesi ise 09:00 – 13:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Veliefendi Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Veliefendi müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Veliefendi Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Veliefendi Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Veliefendi şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.