Yurtiçi Kargo Yedpa Şubesi

Yurtiçi Kargo Yedpa Şubesi

Yurtiçi Kargo Yedpa/Ataşehir Şube ismiyle ,Yeni Çamlica Mh. Yedpa Tic. Mrk. C Cad. No:27/28 Ataşehir / İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Yedpa Şubesini (0216) 471 04 16 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Yedpa Şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 – 17:30 cumartesi ise 08:00 – 17:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Yedpa Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Yedpa Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Yedpa Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi yedpa şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.