Yurtiçi Kargo Akatlar Şubesi

Yurtiçi Kargo Akatlar Şubesi

Yurtiçi Kargo Akatlar Şube ismiyle ,Nispetiye Mahallesi Petrol Sitesi Yolu Petrol Sitesi 32. Blok No:1rb Beşiktaş / İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Akatlar Şubesini (0212) 352 01 07 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Akatlar Şubesi çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 18:00 cumartesi ise 09:00 – 17:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Akatlar Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Akatlar müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Akatlar Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Akatlar Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Akatlar şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

1 Response

  1. Cenan Duna dedi ki:

    Sayın yetkili,
    Bugün sizden kargo getirdiler, kapıyı sadece birkere çaldılar. Ben kalçamdan ameliyatliyım, kapıyı açmam vakit aldı gitmişlerdi. Daha yerime oturMADAN MESAJ GELDİ, gelin şubeden alın diye. Tabii mümkün değil ameliyatım nedeni ile. Kargoma nasıl ulaşacağım?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.