Yurtiçi Kargo Mimaroba Şubesi

Yurtiçi Kargo Mimaroba Şubesi

Yurtiçi Kargo Mimaroba Şube ismiyle ,West Park Evleri Batiköy Mahallesi Orhan Veli Sokak E1 Blok No1-C1 Mimaroba/Büyükçekmece adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Mimaroba Şubesini (0212) 395 29 91 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Mimaroba Şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 – 17:00 cumartesi ise 09:00 – 17:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Mimaroba Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Mimaroba müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Mimaroba Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Mimaroba Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Mimaroba şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.