Yurtiçi Kargo Alibeyköy Şubesi

Yurtiçi Kargo Alibeyköy Şubesi

Yurtiçi Kargo Alibeyköy Şube ismiyle ,Esentepe Mah. Gaziosmanpaşa Cad. N:3 Eyüp Alibeyköy/İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Alibeyköy Şubesini (0212) 626 26 29 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Alibeyköy Şubesi çalışma saatleri hafta içi 10:00 – 19:00 cumartesi ise 10:00 – 18:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Alibeyköy Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Alibeyköy müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Alibeyköy Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Alibeyköy Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Alibeyköy şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.