Yurtiçi Kargo Bahçeşehir Şubesi

Yurtiçi Kargo Bahçeşehir Şubesi

Yurtiçi Kargo Bahçeşehir Şube ismiyle ,Esenkent Mah. Atatürk Bulvari No:18 E-Blok D:4 Bahçeşehir / Esenyurt / İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Bahçeşehir Şubesini (0212) 672 65 12 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Bahçeşehir Şubesi çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 17:00 cumartesi ise 09:00 – 13:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Bahçeşehir Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Bahçeşehir müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Bahçeşehir Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Bahçeşehir Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Bahçeşehir şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.