Yurtiçi Kargo Ortaköy Şubesi

Yurtiçi Kargo Ortaköy Şubesi

Yurtiçi Kargo Ortaköy Şube ismiyle ,Balmumcu Mahallesi Varnali Sokak No:5/A Ortaköy/İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri ve Diğer Bilgiler

Yurtiçi Kargo Ortaköy Şubesini (0212) 227 50 69 telefon numarasından arayabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Ortaköy Şubesi çalışma saatleri hafta içi 09:00 – 17:00 cumartesi ise 09:00 – 13:00 saatleri arasındadır.Yurtiçi Kargo Ortaköy Şubesi’nin çalışma saatleri içinde 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Ortaköy müşteri hizmetlerini arayarak kargo hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Ortaköy Şubesi’nin tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.Yurtiçi Kargo Ortaköy Şubesi nerede, adresi, telefon numarası, haritası, çalışma saatleri, iletişim bilgileri gibi Ortaköy şubesi hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin.

Kargo Takip bağlantısına tıklayarak, kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.Yurtiçi ve Yurtdışı kargolarınızı takip edebilirsiniz.Ayrıca Kargo takip kodunuzu girerek, kargonuzun nerede olduğunuda detaylı öğrenebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.